Jednodnevni izlet članova udruge

Zahvaljujući donaciji koju je dobila naša Udruga od Zapadno-australske udruge „Sveta Vincenca“ te Mariji i Damiru Donjerković koji su nam dali kombi te pokrili sve njegove troškove u ponedjeljak naši članovi i volonteri u ranim jutarnjim satima krenuli su na jednodnevni izlet.

Posjetili smo Omiš, Radmanove mlinice, vozili se čamcem po rijeci Cetini i zabavljali se u Dino parku. Na povratku smo posjetili i Svetište Vepric kraj Makarske. Ovo je bio poseban dan za nas. Posjetili smo mjesta na kojima prije nismo bili, uživali smo u predivnoj prirodi i gostoprimstvu ljudi koje smo susretali.

Ovo je bilo nezaboravno iskustvo koje su nam svojim donacijama omogućili članovi udruge Sv.Vincenca iz Australije te Marija i Damir Donjerković na čemu im se od srca zahvaljujemo.

Hvala Vam što smo u Vašim mislima.

Jednodnevni izlet članova udruge