POSJET DOMU MAJKA MARIJA PETKOVIĆ

Povodom proslave 11. godišnjice rada doma “Majka Marija Petković” Blato, članovi naše Udruge posjetili su djelatnike i korisnike Doma.

Ovom prigodom predsjednica Udruge Diana Radaić, volonterka Ana Žuvela i Ante Surjan prisutne su upoznali s radom i trenutnim aktivnostima Udruge dok je Olivera Surjan (majka Ante) podijelila svoja iskustva majke djeteta s posebnim potrebama.

Korisnici i djelatnici Doma na čelu s ravnateljicom gđa. Marijom Žabica zahvalili su nam se na dolasku i svemu što smo kroz razgovor i prigodno čašćenje podijelili s njima. Uistinu smo uživali u radosti zajedničkog druženja.

Također smo dogovorili i daljnju suradnju kroz različite radionice što nas posebno veseli.

Domu Majka Marija Petković, svim korisnicima i djelatnicima čestitamo 11. godišnjicu rada!

POSJET DOMU MAJKA MARIJA PETKOVIĆ