Maturanti velikog srca

(15.04.'19) Nakon što su plaćeni svi troškovi organizacije maturalnog plesa, maturanti su ostatak sredstava, u iznosu od 7.000,00 kuna, uplatiti na račun naše Udruge.

Posjet klape RIkordo

Stiglo je proljeće, a s proljećem i nove radosti. Priroda se budi i Sunce jače grije zemlju.

Uručen komunikator Lovri Radaiću

Na javnom pozivu za sufinanciranje programa i projekata koje raspisuje i provodi Zaklada "Hrvatska za djecu" našoj Udruzi odobrena su sredstva za provedbu projekta "Kroz radnu terapiju savladajmo naše poteškoće".

Malonogometna utakmica: ZMAJDUK - MALI UČIJAK

Zahvaljujemo od srca ekipama ZMAJDUK i MALI UČIJAK koji su, osim dobrog nogometa i prijateljske i zabavne atmosfere, pokazali i svoje veliko srce.

Dan otvorenih vrata

17. prosinca 2018. godine povodom Dana Udruge osoba s posebnim potrebama Vincenca Blato organiziran je Dan otvorenih vrata.<--break- />