Poziv članovima Udruge na redovnu skupštinu

Pozivamo Vas na redovnu godišnju Skupštinu Udruge osoba s posebnim potrebama Vincenca Blato, dana 15. prosinca 2017. (petak ) u prostorijama Udruge osoba s posebnim potrebama Vincenca Blato s početkom u 18:00 sati.

I mi čuvamo tradiciju i običaje

U popodnevnim satima 24. listopada prostorije naše Udruge mirisale su po Lumblijama. Po kolaču koji se peče u spomen na sve voljene kojih više nema.

ODRŽANO PREDAVANJE: ODSTUPANJA U RAZVOJU U RANOJ DOBI DJETETA

U organizaciji naš Udruge u petak 6. listopada 2017. godine održano je stručno predavanje na temu "Odstupanja u razvoju u ranoj dobi djeteta".

Odstupanja u razvoju u ranoj dobi djeteta

Udruga osoba s posebnim potrebama Vincenca Blato poziva Vas na stručno predavanje na temu :

Gosti na Županijskoj smotri učeničkih zadruga

Danas smo bili pozvani kao gosti izlagači na Županiskoj smotri Učeničkih zadruga, Dubrovačko neretvanske županije.Hvala na ugodnom druženju.