Novosti

ODRŽANA EDUKACIJA ZA UČITELJE, ODGOJITELJE I RODITELJE DJECE S POSEBNIM POTREBAMA

Udruga Vincenca u suradnji sa Centrom znanja Profectus 16. i 17. veljače organizirala je edukaciju za učitelje, odgojitelje i roditelje djece s posebnim potrebama i teškoćama u razvoju.Edukacija se odvijala u prostorijama OŠ Blato.

Poziv za edukaciju učitelja,odgojitelja i roditelja djece s posebnim potrebama i teškoćama u razvoju

Udruga Vincenca u suradnji sa centrom znanja Profectus 16 i 17. Veljače organizira  edukaciju za učitelje, odgojitelje i roditelje djece s posebnim potrebama i teškoćama u razvoju.

Diverso" pjesmom razveselio "Vincencu"

Članovi glazbenog sastava "Diverso" posjetili su Udrugu osoba s posebnim potrebama "Vincenca" - Blato, gdje su vođeni motom "Uz pjesmu i smijeh svaku prepreku lakše je prijeć" proveli dva sata ugodnog druženja.

Dan otvorenih vrata

19. prosinca 2017. povodom Međunarodnog dana volontera, Međunarodnog dana osoba s invaliditetom te Dana Udruge Vincenca u prostorijama udruge organiziran je Dan otvorenih vrata. Uz prigodan domjenak program je obuhvaćao:

Poziv članovima Udruge na redovnu skupštinu

Pozivamo Vas na redovnu godišnju Skupštinu Udruge osoba s posebnim potrebama Vincenca Blato, dana 15. prosinca 2017. (petak ) u prostorijama Udruge osoba s posebnim potrebama Vincenca Blato s početkom u 18:00 sati.