Župan Dobroslavić potpisao ugovore s nositeljima programa i projekata iz područja zdravstva i socijalne skrbi

Župan Nikola Dobroslavić potpisao je u utorak (20. ožujka 2018.) u palači Ranjina u Dubrovniku ugovore s nositeljima programa i projekata iz područja zdravstva i socijalne skrbi.

Proračunom Dubrovačko-neretvanske županije za 2018. godinu osigurano je 65 tisuća kuna za programe u zdravstvu te 100 tisuća kuna za programe u socijalnoj skrbi.

Na raspisanom pozivu prihvaćena su 22 programa između ostalih i program naše Udruge Kreativni kutak.

Potpisivanju Ugovora o financijanju projekta Kreativni kutak, uz predstavnike ostalih udruga i ustanova s područja naše Županije čiji su projekti također prihvaćeni, nazočila je predsjednica Udruge Diana Radaić.