Finale nogometnog turnira Blato 2011.

U sklopu ‘’IV. Blatskog športskog ljeta’’ na igralištu za male športove preko puta Srednje škole Blato, u srijedu 17. kolovoza 2011. godine s početkom u 20 sati, odigrane su dvije malonogometne utakmice.

Prva utakmica bila je odigrana između veterana blatskog ''Zmaja'' i ''Hajduka'' iz Vele Luke, na kojoj je ekipa iz Vele Luke pobijedila s rezultatom 5:4 (2:0). Po završetku utakmice između veterana održana je i finalna utakmica malonogometnog turnira između ekipa ''Mediterano-Petra'' iz Vela Luke i ''Nektur'' iz Blata. Pobijedila je ekipa ''Mediterano-Petra'' iz Vela Luke rezultatom 3:2 (0:2).

Ovim putem upućujemo zahvalu organizatorima mladeži HDZ-a Blato i suradnicima. Naime za vrijeme održavanja malonogometnih utakmica posjetitelji su u skladu sa svojim mogućnostima davali dobrovoljni prilog namijenjen radu naše Udruge.

Veliko hvala.

U našim ste srcima.

Kontakt

Udruga Vincenca Blato

vincencaudruga@gmail.com
+385915254783
Ulica 65. broj 19
20271 Blato

nacionalna zaklada

Udruga osoba s invaliditetom Vincenca Blato je korisnik Temeljne sustavne podrške Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva

Zatvori